Anna Maleszka

Jako dziecko uczęszczała do szkoły muzycznej grając na fortepianie, co sprawiło, że stała się wrażliwa muzycznie i od samego początku był to ważny element w jej życiu. Będąc nastolatką odkryła, że woli interpretować muzykę poprzeć taniec, gdzie może wyrazić siebie. Ania zaczęła trenować hip-hop, ale trzy lata temu odkryła Salsę. Od tego momentu jej życie się zmieniło i całkowicie ją to pochłonęło. Po kilku lekcjach, Anna Maleszka jako zupełnie początkująca, pojechała na jeden z największych festiwali w Europie Salsa On2 Congress w Mediolanie. Od tamtego czasu pokochała Mambo, czyli Salsę New York Style i zaczęła brać udział w licznych festiwalach na terenie kraju jak i zagranicą jako performerka oraz nieustannie się szkoląc. Wystąpiła na scenie z takimi gwiazdami jak Adolfo Indacochea oraz jego partnerką Tanią Cannarsą na Warsaw Salsa Festival, czy na festiwalu Salsa Addicted w Rumunii.

Anna Maleszka inspiruje się m.in. Tanią Cannarsą oraz Karel Flores, których styling jest naturalny a jednocześnie niesamowicie seksowny i kobiecy. Co więcej, Ania kładzie duży nacisk na izolacje ciała, aby jej taniec był płynny i energiczny. Podczas zajęć skupia się na technice oraz stara się przekazywać cenne uwagi wszystkim uczestnikom.

Style tańca, w których czuje się najlepiej to: Salsa New York Style, Zouk, Bachata, Reggaeton, Sexy Dance, gdzie może wyrazić swoją kobiecość.

Jej motto to: “with no pain there is no gain”. Jest zdeterminowana i ciągle chce się rozwijać, ale najważniejsza jest dla niej satysfakcja, gdy widzi, że zaraża ludzi swoją pasją...