Kasia Prais-Gulińska

Kasia Prais-Gulińska - Założycielka i właścicielka Centrum Edukacji i Tańca Diament.
Sędzia Polskiej Federacji Tańca. Członek Polskiego Towarzystwa Tanecznegi oraz Polskiej Federacji Tańca.

Ukończyła pedagogikę elementarną z terapią oraz pedagogikę ogólną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoją edukację kontynuowała na studiach podyplomowych z Form Taneczno Gimnastycznych i Fitness na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Z tańcem i sportem jest związana od najmłodszych lat. W wieku 7 lat zaczęła uczęszczać na zajęcia z tańca towarzyskiego i disco. Z zespołem La bamba brała udział w wielu Dziecięcych Festiwalach piosenki i tańca zdobywając medalowe miejsca: srebrna i brązowa Jodła na Festiwalu w Kielcach, wielokrotne zakwalifikowanie się i finałowe miejsca na Festiwalu w Koninie, Żaganiu i innych ogólnopolskich zawodach.Tak rozpoczęta przygoda z tańcem i sceną ukierunkowała ją na taniec turniejowy.

Szkoliła się u najlepszych polskich oraz światowych nauczycieli tańca towarzyskiego. Zdobyła najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Brała udział w turniejach międzynarodowych, ogólnopolskich, IDSF, Mistrzostwach Polski, Grand Prix Polski, Polish Open niejednokrotnie zdobywając finałowe miejsca. Wielokrotnie zdobyła wraz z partnerem tytuł mistrza okręgu wielkopolskiego. Swoje umiejętności taneczne poszerzała o inne formy tańca. Zgłębiała je podczas studiów podyplomowych oraz uczestniczyła kongresach salsy, hip hop, jazzu, funky, afro Brasil i innych.

Kasia uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zdobyła pracując w przedszkolu jako wychowawca. Ma doskonałe przygotowanie w zakresie metodyki prowadzenia zajęć, psychologii oraz rzecz jasna technik tanecznych. Głowę ma przepełnioną ciekawymi pomysłami i konsekwentnie je realizuje. Do tego ujmuje swoim ciepłym i indywidualnym podejściem do ludzi.