Kate Mas

Kate Mas - Katarzyna Ostynowicz była reprezentantka Polski w pływaniu synchronicznym, wielorkotna złota medalistka Mistrzostw Polski, finalistka Mistrzostw Europy Juniorek, w Loano 1997, Bratysławie 1999, w Pradze 200, Bonn 2001. Reprezentantka polski w kategorii duetów i timów na Pucharze Europy grupy A, Bari 2001. Reprezentantka Polski na Światowej Olimpiadzie Juniorów, Moskwa 1998.

Od 2005 roku zwiazała się z tańcem street ale umiejętności w podstawach klasyki, gimnastyki artystycznej, akrobatyki dały jej wszechstronność co pozwolło jej szybko być zauważoną przez ludzi z branży rozrywkowej i tak od 2006 roku pracowała przy wielu imprezach artystycznych, przedsięwzięciach tanecznych i nie tylko.

Współpracowała z telewizją TVP i stacją muzyczną Viva, udzielała się teledyskach i koncertach wielu gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej jak: Liber, Sylwia Grzeszczak, Doniu, Mezo, VitoWS.

Obecnie instruktor tańca street, fitness, zumba, pływania, pływania synchronicznego, sędzia pływania synchronicznego, ratownik WOPR II stopnia.

Całą swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie zdobyte przez dwadzieścia lat sportu wykorzystuje, tworząc autorskie programy treningowe, wychodzące naprzeciw zróżnicowanym potrzebom swoich podopiecznych, zarówno tych małych jak i tych dorosłych.

Na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo uczestników zajęć, równie ważna jest dobra organizacja i maksymalne wykorzystanie czasu tak, aby rezultaty były widoczne szybko i dawały uczestnikom motywację do przełamywania swoich słabości i odkrywania swojego potencjału. Praca jest dla niej misją, dawania ludziom szcześcia poprzez indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć, wyjątkowo radosny klimat, wyszukana, oryginalna muzyką oraz niepowtarzalne programy łączące w sobie najskuteczniejsze metody treningowe z wielu różnych dyscyplin sportu i rekreacji.