Ania Gwoździk

Jej przygoda ze sportem jest stosunkowo długa i bujna. W wieku 7 lat rozpoczęła naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu w klasie o profilu gimnastyka artystyczna oraz taniec klasyczny. Gimnastyka została została jedynie epizodemw jej życiu natomiast balet zadomowił w nim na dużej. Tancerka tańca towarzyskiego. Osiągnięcie ciągu 3 lat klasy sportowej B w tańcach latynoamerykańskich oraz A w standardowych uważa za swój wielki sukces.

Brała udział w turniejach międzynarodowych oraz ogólnopolskich niejednokrotnie zdobywając finałowe miejsca. W dalszym ciągu dokształca swoje umiejętności taneczne biorąc udział m.in. w Międzynarodowych Warsztatach Tańca Współczesnego i korzystając z każdej okazji by móc sie rozwijać i wyrażac siebie w tańcu.

Fitness stał się nie tylko pasją, ale również sposobem na życie. Obecnie liczy się dla niej ... pasja zdrowego życia i radości, która płynie z możliwości dzielenia się tym z innymi. Uważa, że dzień bez wysiłku fizycznego jest dniem straconym, nawet jeśli pozostaje nam wskoczyc w dres i pobiegać. Eksperymentuje na sobie by z czasem wykorzystać swoją wiedzę na innych i zarazić ich zdrowym stylem życia, który niesie ze sobą satysfakcję i zadowolenie.